KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 10695040

nr 1069 5040

Sivert Lindblom

(f. 1931), Sverige

Skulptur, Sivert Lindblom (f. 1931), Febr 1968, plast, höjd: 14 cm

Kondition: nagg

Sivert Lindblom, svensk skulptör född 1931 .

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 14 november 2016
kl 18:03:21

  • Tema
  • 14 nov

50/60-tal

Läs mer om 50/60-tal

Sivert Lindblom

Läs mer om Sivert Lindblom